Lookfantastic Beauty Box Září 2020

V září oslavil Lookfantastic beauty box už 6. narozeniny, takže by to chtělo něco vážně slavnostního a luxusního. Několik produtů v boxíku považuju opravdu za luxusní a celkově se mi boxík vážně líbí. A co jsem v něm tedy našla?

Illamasqua Beyond Powder

Rozjasňovač od Illamasqua v odstínu OMG rozhodně považuju za jeden z luxusnějších produktů (i když jen v minibalení), ale druhou variantou v boxících byla Mary-Lou od The Balm, o které uvažuju už hrozně dlouho a asi by mě potěšila malinko víc 🙂 můžete mi napsat, který z těchto rozjasňovačů je podle vás lepší. Jinak OMG je nazlátlý odstín, podle mě spíš letní, který bude vypadat úžasně na opálené pleti.

Elemis Pro-Collagen Marine Cream

Velké balení tohoto krému jsem našla loni v adventním lookfantastic kalendáři a byla jsem z něj na větvi! Nakonec jsem se k jeho zkoušení dostala pořádně až teď na podzim a jsem z něj vážně nadšená. Skvěle hydratuje, příjemně voní, má perfektní konzistenci a skoro bych řekla, že mi i ty vrásky na čele zmizíkuje. Za mě 10/10 a produkt, který budu pravděpodobně opakovaně kupovat.

Diego Dalla Parma Mini Lip Pencil

Tužky na rty já celkově moc neocením, ale tahle je v neutrálním růžovém odstínu „Antique Pink“, takže ji nijak nezavrhuju a dokonce v době bezrouškové jsem ji používala s některými svými oblíbenými rtěnkami. Svou práci odvádí dobře, ale nějaký zázrak to pro mě není a sama bych si ji nejspíš nekoupila.

ESPA Pink Hair & Scalp Mud

Další produkt, který měl v boxících dvě varianty. Tou druhou byla micelárka od stejné značky, kterou bych určitě ocenila víc. Tohle čisticí a výživné „bahno“ na vlasovou pokožku jsem zatím vyzkoušela jen jednou a zorvna odvázaná jsem z něj nebyla. Já mám prostě na vlasy zajetou rutinu a cokoliv navíc mě jen zdržuje. Každopádně i bahýnko určitě spotřebuju, protože nemám ráda plýtvání a přeci jen meruňkový olej a červený jíl zní jako skvělé ingredience.

Luxie 209 Large Shader

Říkám to pokaždé a ani tentokrát si to neodpustím, štětců není nikdo dost 🙂 Tenhle je navíc vážně skvělý a používám ho teď pokaždé, když si hraju se stíny. Má syntetický vlas a je přesně tak akorát měkký, aby nabral to správné množství stínů a dokonale je nanesl na oční víčko. Rozhodně můj zářijový oblíbenec!

Brushworks Jade Roller

Tady mi zase jednou v lookkfantastic četli myšlenky, protože na podobný roller jsem si už pěkně dlouho brousila zuby. Jadeit je skvělý v tom, že sám o sobě je dost chladivý a když roller skladujete v lednici, chladivý efekt se ještě násobí. A můžu vám říct, že je to vážně pecka. „Válečkování“ obličeje jsem si moc oblíbila, je to neskutečně příjemné a pomáhá to s takovou tou ranní oteklostí obličeje (ale klidně ho používám i večer u seriálu, ten pocit je vážně skvělý). Větší váleček se hodí na masáž tváří a čela, ten menší pak využijete v okolí očí a rtů.

Jak se vám líbí zářijový boxík? A také jste podlehli trendu face rollerů?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *