Lookfantastic Beauty Box Leden 2020

I tentokrát mám pro vás malé shrnutí beautyboxí krabičky plné kosmetických produktů. Za mě ten lednový obsah není úplně špičkový, ale i tak jsem si našla několik oblíbenců. Pojďme se tedy podívat, co jsme v lednovém lookfantastic beauty boxu mohli najít.

SVR Hydraliane Legere

Na tento hydratační pleťový krém od SVR jsem byla velmi zvědavá. Má lehkou konzistenci a nemsatnou strukturu a rychle se vstřebává a má zajistit hydrataci po 24 hodin. Mojí pleti bohužel vůbec nesedl a dráždí ji, pravděpodobně mi vadí některá složka obsažená v krému.

Starskin Hollywood Hand Model Nourishing Double-Layer Hand Mask Gloves

V zimě mě trápí velmi suché ruce, takže jakoukoliv hydrataci navíc vždycky uvítám. Masky od Straskin už díky boxíkům dobře znám, ale tahle „Hollywoodská“ maska na ruce je pro mě novinkou. Rozhodně jsem uvítala formu rukaviček, u kterých si můžete zajistit oblast zápěstí malým lepítkem, aby vám maska nestékala na ruce. Tahle vychytávka fungovala na 100 %. Po sundání rukaviček byly ruce opravdu krásně hebké a hydratované, bohužel tento úžasný pocit nevydrží moc dlouho :(. Maska stojí kolem 300 Kč a teda za masku na jedno použití mi to přijde celkem dost.

Verso Eye Cream

Verso je pro mě úplně nová značka a musím říct, že je mi zatím dost sympatická. Mají minimalistické obaly označené čísly, které značí, v jakém pořadí se přípravky dané značky používají. Oční krém má označení 5 a je příjemně hutný, úplně z něj tu hydrataci můžete cítit. Vím, že většina lidí má ráda na oční okolí jen lehoučké krémy, já jsem ale naprostý opak, zbožňuju, když je oční krém pořádně hutný. Ve složení najdete ovesné lipidy a oleje, extrakt k kvasnic a nyní tolik populární ceramidy. Za mě pět z pěti!

Grow Gorgeous Balance Shine-Enhancing Overnight Mask

Jak už určitě víte, produkty na vlasy mě v boxících obvykle nepotěší. Ale maska na vlasy, která působí přes noc, zní jako super nápad! Bohužel, já si opravdu málokdy myju vlasy ráno, takže jsem ji ještě nevyzkoušela. Ani jednou. Možná se k ní dostanu teď v karanténě :D. Jinak jsem na ni ale četla moc pěkné recenze, takže se na její vyzkoušení docela těším.

So Eco Complexion Sponge

Houbička na make up se hodí vždycky. Tahle je oproti beauty blenderu měkčí, má menší póry a po namočení je mnohem objemnější než bb. Já ale většinou houbičky nenamáčím, protože je to otravné. A ano, vím, že mi pak žerou víc make upu, ale jsem ochotná to obětovat. Řekla bych, že tuhle houbičku teď používám dokonce častěji než bb a jsem s ní moc spokojená.

Sleek Matte Me Liquid Lipstick

Úplně stejná tekutá rtěnka byla v boxíku už loni v červenci, jen v odstínu Bittersweet. Tentokrát jsem dostala odstín French Fancy, který je jen o maličko světlejší a růžovější a jsem z něj stejně nenadšená, jako z toho minulého 😀 barva je opravdu sytá, ale na rtech flekatí, nedrží a je prostě taková divná. A taky bych řekla, že mi moc nesluší 😀

Jak se vám líbí lednový boxík? Máte některý z těchto produktů? Jak si užíváte pomalu končící zimu?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *