Lookfantastic Beauty Box Srpen 2020

„The Radiance Edition“ je název srpnového lookfantastic beauty boxu a abych pravdu řekla, po jeho otevření jsem byla trochu zklamaná. Nakonec jsem si ale i v tomto boxíku našla oblíbence, tak vám o nich něco málo napíšu 🙂

Bellapierre Mineral Blush

Začnu tím, co jsem si z boxíku nejvíc oblíbila – minerální tvářenku od Bellapierre v odstínu Amaretto. Jedná se o sypkou, výrazně pigmentovanou tvářenku v krásném cihlovém odstínu. Dřív jsem používala jen růžové tvářenky, ale postupem času u mě získávají na oblibě právě tyto teplejší odstíny. Kosmetika Bellapierre navíc vyniká tím, že v ní nenajdete žádné škodlivé látky, které by vaši pleť dráždily.

 

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum Complexion Correcting

Sérum od Caudalie jsem používala poctivě každý den ráno i večer a říkala jsem si, že je to takové v pohodě normální sérum, které ničím nevyniká, ale když teď o tom přemýšlím, jeho hlavním úkolem je zmizíkovat tmavé skvrnky na pleti a přesně to dělá. Bohužel jich pár na bradě a tvářích mám a řekla bych, že toto sérum je opravdu zesvětlilo.

 

Eyeko Lash Alert Mascara

Řasenky od Eyeko se v boxících občas objeví a tentokrát jsme mohli rozbalit buď Lash Alert Mascara (můj případ) nebo Black Magic Mascara. Za sebe si myslím, že Black Magic je malinko lepší, ale Lash Alert taky není k zahození. Řasy hezky oddělí, nedělá šmouhy a jde poměrně lehce odlíčit. Navíc obsahuje bambucké máslo, které poskytuje řasám výživu.

 

Ahava Deadsea Water Mineral Body Lotion sea-kissed

Také tělové mléko od Ahava mělo v boxících dvě varianty, tou druhou bylo tělové mléko bez přídomku sea-kissed a obě varianty by se měly lišit snad jen ve vůni. Konzistencí mi připadalo lehce gelové a chladivé, což v létě rozhodně přišlo vhod, navíc obsahuje aloe vera, které pokožku zklidňuje. Mléko se dobře roztíralo, krásně vonělo a pokožku opravdu hydratovalo, takže bylo vážně potěšením jej používat.

 

Mio Sun-Drenched Body Wash

A teď produkt, ze kterého jsem byla asi nejvíc zklamaná. Sprchový gel od Mio sice neobsahuje žádné pro pokožku škodlivé látky, je veganský a netestovaný na zvířatech, ale taky není nijak zázračný, člověk by řekl, že je to obyčejný sprchový gel se třpytkami (ty navíc ve sprchových gelech opravdu neocením) a tuctovou vůní. Vzhledem k tomu, že 200 ml tohoto sprcháče stojí přes 20 liber, čekala bych větší bombu.

 

Percy & Reed Perfectly Perfecting Wonder Balm

Tento stylingový krém na vlasy už se objevil v adventním kalendáři roku 2018 a vím, že ani tehdy jsem ho nepovažovala za žádný zázrak 😀 navíc se svou zajetou péčí o vlasy si na něj málokdy vzpomenu a nemám pro něj prostor. Občas ho používám ve dnech, kdy vím, že si je nebudu žehlit a chci, aby držely nějaký tvar, do mé pravidelné péče se ale nezařadil.

 

Co říkáte na srpnový boxík? Znáte některý z produktů? Používáte?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *