Recenze: Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant 24H-Moisture Creme

Neznám nic, co by mělo v názvu tolik pomlček :D. Po dlouhé době si dáme nějakou recenzi, tentokrát na hydratační krém s komplexem antioxidantů pro normální a smíšenou pleť. Krém jsem kupovala v Sephoře během dnů Marianne a nyní ho používám celkem pravidelně už více než měsíc. Krém používám ráno po protivráskovém séru od Kiehl’s. Má příjemnou okurkovou vůni, která je velice jemná a není to taková ta svěží okurka, která by vás praštila do nosu.

Krém má poměrně hutnou konzistenci, což mám já osobně ráda, dobře se roztírá, ale chvilku mu trvá než se úplně vstřebá. Nějakou dobu sedí na pleti a pak se jako zázrakem vcucne. Když říkám, že sedí na pleti, rozhodně tím nemyslím, že by se při tření žmolkoval. Vlastně si hned můžete dát make up a on bude v pohodě, jen si myslím, že když ho necháte vstřebat trošku dýl, dosáhnete mnohem lepších výsledků.

Hrozně se mi líbí, jak je pleť po jeho použití heboučká, jemná a hydratovaná. Když na něj nedám make up, musím si na obličej pořád sahat a óchat, jak je na dotek příjemná. Krém má být hydratační, což určitě splňuje a také chránit pleť před prvními známkami stárnutí. S vráskami bojuje pomocí komplexu antioxidantů a také sluneční ochranou (spf 15), kterou u krému velmi oceňuji a beru ji jako velké plus. Bohužel musím říct, že nějaké zlepšení stavu svých vrásek na čele nepozoruji. Jeho hydratační a zjemňující účinky jsou ale božské.

Shrnula bych to asi tak, že se jedná o skvělý hydratační krém, jeden z nejlepších, které jsem zatím vyzkoušela, obsahuje spf, což se u krémů vždy hodí a dělá krásně heboučkou pleť. Rozhodně jsem si ho oblíbila a každé ráno se na něj těším.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *