Kosmetické úlovky – listopad

Listopadové úlovky tvoří hlavně dárečky k narozeninám, které jsem v listopadu oslavila a také dvě stálice, které jsem potřebovala doplnit. Tak se na to vrhnem a začneme tím, co jsem si už dlouho přála a letos dostala k narozeninám.

NARS tvářenka v odstínu Orgasm

Jeden z nejikoničtejších produktů od NARS, dokonalá barva, která sluší mnoha odstínům pleti a drží jako přibitá. Obsahuje mini zlaté třpytečky, které ale necestují nikam po obličeji. Poznávací značkou NARS je také černé „pogumované“ balení, které vypadá naprosto úchvatně, pokud ho máte uložené v krabičce. Jakmile ho vytáhnete na světlo boží, nalepí se na něj naprosto všechno a nezbývá než čistit a čistit. V balení najdete také docela velké zrcátko.

Korektor Rimmel Match Perfection v odstínu 010

Taky jste si všimli, že se korektory Match Perfection začínají objevovat v novém balení? Nevím, jestli se s obalem mění také obsah, ale radši jsem se zásobila jedním korektorem ve starém balení. Je to totiž můj oblíbený korektor pod oči a tohle je určitě už mé páté balení.

Maska Sephora Blue Clay Detoxifying & Oxygenating Mask

Tuhle čisticí a detoxační masku jsem dostala v Sephoře jako dárek k narozeninám a musím uznat, že je moc fajn. Pleť vyčistí a ta přitom pak není vůbec vysušená. Navíc je maska i malinko peelingová, takže pleť je po jejím použití hezky jemná.

Davines Galactic curl kit

V minulém článku jsem vám přesně tenhle balíček produktů na vlasy ukazovala. Jen pro mě to není balíček vánoční, ale narozeninový :). Obsahuje šampon, který mám vyzkoušený a docela mi vyhovuje, kondicionér v krabičce, který jsem zatím nezkoušela a revitalizér, který se používá na suché vlasy pro obnovu jejich vlnitosti. Práve s revitalizérem si nejsem úplně jistá, připadá mi, že vlasy trochu slepuje, ale určitě se na něj ještě zeptám své kadeřnice, která s kosmetikou Davines pracuje.

KeraCare Humecto Crème Conditioner a Silken Seal

O mém oblíbeném kondicionéru už jsem vám psala tady a od té doby se asi nic nezměnilo. Silken Seal je ale novinkou i pro mě. Slouží k uhlazení vlasů a zároveň jejich ochraně při vysoušení. Má konzistenci opravdu hodně hutného oleje a přitom údajně žádný olej neobsahuje. Používá se do vlhkých vlasů před stylingem. Když jsem ho poprvé použila já, vážně jsem se bála, že budu mít vlasy zmaštěné, naštěstí opravdu schne do sucha, to znamená, že nezanechává žádný mastný pocit. Já ho dávám do ještě poměrně dost mokrých vlasů, které nechám trochu proschnout a následně je foukám kulmofénem do hladka. Připadá mi, že vlasy pak po jeho použití vydrží mnohem déle rovné a jsou i trochu objemnější.

 

Největším listopadovým úlovkem je určitě adventní kalendář od Lookfantastic, o kterém vám napíšu velký článek, až otevřu všechna jeho políčka, takže se máte rozhodně na co těšit 🙂

Co říkáte na mé listopadové úlovky? Znáte? Kupujete?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *