Tipy na vánoční dárky II.

Tak jak jste pokročili s nákupem dárků od minulého článku s vánočními dárky? Už máte všechno? Pokud vám chybí ještě něco pro vaši drahou polovičku, bráchu nebo tatínka, tak tu pro vás mám několik tipů.

Skvělým dárkem je určitě kvalitní whiskey nebo whisky. Za sebe a svého Drahého můžu doporučit Aberlour, Monkey Shoulder nebo Talisker. Dalším „alkoholovým“ tipem je dobré víno. Můžete zkusit výběr toho nejlepšího od moravských vinařů nebo dárkové balení zahraničních vín ať už bílých nebo červených. A u mňamek ještě chvilku zůstaneme, protože jestli chcete obdarovat nějakého gurmána nebo mlsouna, určitě mu uděláte radost luxusním balením nějakých dobrot. Milovníci sladkého ocení čokoládové pralinky, ti kdo si rádi pochutnávají na italských dobrotách zase balíček s tím nejlepším a masožrouti pravou španělskou šunku.

Vánoce jsou také skvělou příležitostí, kdy vylepšit našim mužům šatník. Častým dárkem je spodní prádlo, můžete klidně zvolit nějaké s vánočním motivem, pokud víte, že to dotyčný ocení. Já se vánočním motivům vyhýbám a kupuju spíš něco střídmého, ale kvalitního. Vedle určitě nešlápnete se značkou Calvin Klein. Asi všechny víme, jak to mají muži s ponožkami, takže pokud jim přijde každý měsíc nový pár, rozhodně to ocení. A pokud už se nemůžete dívat na peněženku, kterou má váš drahý už dvacet let, zkuste mu pořídit novou, pokud možno kvalitní a klidně s monogramem. Zimní období nahrává koupi zimních doplňků, například kožených rukavic. Do zimy se bude určitě hodit také teplý svetr nebo stylové pyžamo, případně župan. Radost určitě uděláte také hodinkami nebo náramkem.

A stejně jako u žen, poslední kategorie bude technická. Každý muž by měl mít svou sadu nářadí, i když žije v bytě a do žádných velkých oprav se pouštět nebude. Pokud máte rády, když má váš protějšek hladkou tvář, můžete mu pořídit holicí strojek. Pokud chcete nadělit pod stromeček sluchátka, můj Drahý by vám stoprocentně doporučil bezdrátová Apple AirPods, která se hodí do posilovny i do auta místo handsfree. Čištění zubů bude určitě větší zábava s elektrickým zubním kartáčkem, který také odměří správný čas čištění zubů. Pokud chcete obdarovat sportovce, určitě mu udělá radost sporttester. A kuchaře potěší sada kvalitních nožů nebo pořádný litinový hrnec značky Staub. Chybu určitě neuděláte ani s tabletem nebo chytrými hodinkami.

Doufám, že vás mé tipy inspirovaly a že všechny dárky stihnete nakoupit v klidu a beze stresu.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *