Lookfantastic Beauty Box Prosinec 2018

Prosincový beauty box se nesl v luxusním duchu, jak svým obalem, tak svým obsahem. Pojďme se tedy bez dlouhých řečí podívat, co bylo ve slavnostní prosincové krabičce.

 

This Works Deep Sleep Pillow Spray

Sprej na polštář s vůní levandule, který obsahuje také heřmánkový a vetiverový olej a má nám zaručit klidný spánek a snadné usínání. Já osobně vůni levandule nevyhledávám a se spánkem nemám potíže, protože většinou spím jako zabitá, takže tohle vonítko je pro mě asi nejslabším článkem prosincového beauty boxu.

 

Illamasqua Hydra Veil Primer

Tenhle primer je vůbec první věc, kterou jsem od značky Illamasqua vyzkoušela. Jedná se o průhledný poměrně tugý gel, který má pleť hydratovat a připravit na make up. Jeho hydratační schopnost je podle mě spíš sporná, ale krém pod něj nepoužívám a není to nejhorší. Pleť je po něm opravdu příjemně vyhlazená a make up se k ní přicucne a drží nádherně.

 

Grow Gorgeous Scalp Detox

Tak u tohoto produktu si nejsem jistá, jestli se mi líbí nebo ne 😀 jedná se v podstatě o peeling na pokožku hlavy, který nás má zbavit nánosů nejrůznějších produktů, které při péči o vlasy používáme. Já jsem ho zatím vyzkoušela jen jednou a vymývat ty peelingové částečky bylo o nervy. Navíc u mých poměrně hustých vlasů jsem musela použít docela dost přípravku, abych se vůbec k pokožce hlavy dostala. Po jeho použití jsem měla vlasy jako pogumované a musela jsem dát dvojitou dávku kondicionéru, abych se toho pocitu zbavila. Po uschnutí vlasů mi nepřišlo, že by se událo něco výjimečného. Ale po dalším umytí, kdy jsem peeling nepoužila, jsem měla úúúúúžasné vlasy, boží objem i kudrny a mám tak trochu pocit, že to bylo právě kvůli tomuto peelingu. Každopádně to bude chtít další pokusy, abych se dobrala pravdy 🙂

 

Karl Lagerfeld + ModelCO Brow Pencil

Karla Lagerfelda máme všichni spojeného se značkou Chanel a i když on sám poslední dobou nevypadá nejlíp, jeho modely jsou nadále dokonalé a nad každou novou chaneláckou kolekcí slintám. Nedávno se nám Karl objevil i v kosmetickém světě, a to ve spojení se značkou ModelCo. V beauty boxu jsem našla tužku na obočí v hnědém odstínu (nikde na krabičce ani na samotné tužce není uveden název odstínu), která má voskovou konzistenci a barva se dá poměrně dobře vrstvit – čím více vrstev, tím sytější barva. Hrot není zrovna úzký, takže to chce trochu opatrnosti při nanášení, ale hezky drží a také se dobře odličuje.

 

Exclusive lookfantastic Beauty Sponge

Houbička na make up mě neskutečně potěšila, protože už delší dobu jsem si říkala, že ta má stávající potřebuje vyměnit. Houbička od lookfantastic kombinuje klasický vajíčkový tvar s rovnou ploškou, která se prý skvěle hodí na nanášení pudrových produktů. Já mám na pudry radši štětce a plošinku využívám na nanášení make upu pod oči. Všechny beauty blendery před použitím vlhčím a tahle houbička se zvětší do vážně obřích rozměrů, což mi ale nikterak nevadí. Co mi ovšem vadí, je fakt, že se mi zdá, že žere o trochu víc make upu než je mi milé. Hodlám jí to ale odpustit, protože dělá vážně hezký a přirozený finish.

 

Dr Botanicals Pomegranate Superfood Brightening Eye Serum

Další mé přání bylo vyslyšeno! Pomalu jsem se totiž začínala poohlížet po novém očním krému a lookfantastic nám nadělil rovnou sérum. Obsahuje extrakt z granátového jablka a olej z malinových zrníček. Kůži v okolí očí krásně hydratuje, rozzáří a vyhlazuje, ale všechna tahle plus k sobě mají nějaké to mínus. Jedná se o čerstvý produkt, proto je lepší uchovávat ho v lednici a spotřebovat do tří měsíců. Navíc má olejovou konzistenci a jedna kapka vám vystačí na obě oči. Nevím, jak to máte vy, ale pokud je něco v lednici, tak na to buď zapomenu nebo se mi pro to nechce chodit 😀 kvůli olejové konzistenci se navíc úplně nehodí pod make up, takže si na něj snažím vzpomenout alespoň večer nebo pokud mám no make up day. Tím se dostáváme k hlavnímu problému – do tří měsíců prostě nebudu schopná ho spotřebovat, a to mě už předem mrzí. Jinak jsem z něj ale nadšená a určitě se podívám i na další produkty této značky.

 

Jak se vám líbí prosincový beauty box? Znáte některý ze zmíněných produktů?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *