Lookfantastic Beauty Box Říjen 2020

„The Retreat Edition“ je název říjnového lookfantastic beauty boxu a jeho úkolem je pomoci nám zrelaxovat se v tomto chladném období. A jaké produkty nám k tomu nadělili?

GLOV Hair Wrap

Tyhle turbany na vlasy používám po každém mytí vlasů, takže další do sbírky se mi určitě hodí. Tenhle byl navíc neuvěřitelně heboučký a měkký, bohužel opravdu BYL, protože po prvním vyprání byla ta hebkost fuč. Turban ale pořád zůstává krásně savý a navíc se mi líbí, že je dostatečně velký, takže nikde netáhne a zamotáte do něj i dlouhé vlasy 🙂

Ecooking Overnight Foot Cream

Koho z nás na podzim netrápí suchá kůže na nohou a paty jako struhadla? Tento krém je příjemně zjemní a jako taková noční kůra s huňatými ponožkami je vážně skvělý. Krém obsahuje ureu, která pokožku hydratuje, přírodní kyselinu mléčnou, která kůži jemně exfoliuje a podporuje produkci kolagenu a dále eukalyptový a některé další oleje nebo třeba mentol. Za mě palec nahoru.

By Terry Baume de Rose Flaconnette Liquid Lip Balm

Na tenhle balzám na rty jsem byla vážně zvědavá, protože je celosvětově proslulý a má oblíbená youtuberka Josie ho často chválí. Já z něj popravdě zase tak nadšená nejsem. Co se hydratace týče, je spíš takový průměrný, navíc má dvě vlastnosti, které já moc nemusím – takový ten štiplavý mentolový pocit a celkem silné růžové aroma (já vůni růží v kosmetice nemám ráda). Od By Terry bych ale ráda vyzkoušela jiné produkty, například jejich sypký hyaluronový pudr.

STARSKIN Smoothing Bio-Cellulose Second Skin Eye Masks

První pocity z této masky na oční okolí byly vskutku příjemné – hezky to chladilo, nesjíždělo, no a pak to začalo trochu štípat a po 15 minutách jsem měla pod očima dva červené fleky 😀 naštěstí rychle zmizely, ale myslím si, že obzvlášť masky na oční okolí by neměly být takto dráždivé (přitom jinak citlivou pleť kolem očí nemám a s žádným produktem jsem nikdy neměla problém). A nějakých zvláštních účinků jsem si taky nevšimla, takže další koupi opravdu nechystám.

Bubble T Earl Grey Bath Tea

Soli do koupele mám moc ráda, stejně jako další různé koupelové přípravky. Tato sůl ale žádné velké potěšení nepřinesla, ve vodě se celkem špatně rozpouštěla a navíc ani nevoněla. Ale to je možná dobře, protože „čajové“ vůně taky zrovna nemusím 😀 tady bohužel palec dolů.

Balance Me Bakuchiol Smoothing Serum

O bakuchiolu se tvrdí, že je to rostlinná alternativa retinolu, získává se například z dětelníku lískolistého a má mít obdobné účinky jako retinol – známý to bojovník proti vráskám. Každé takové sérum by se mělo používat minimálně měsíc nebo dva, abyste dokázali posoudit jeho účinky. Já jsem ho tentokrát používala jen chvíli, protože se aktuálně snažím dát si pleť do pořádku a používat jen osvědčené produkty. Na pleti je sérum příjemné a hezky se do ní vpíjí, jen má lehce levandulovou vůni, což je další aroma, které v kosmetice nemám ráda 😀 tentokrát se mi s těmi vůněmi prostě netrefili do vkusu.

Jak se vám líbí tahle relaxační edice lookfantastic beauty boxu? Já jsem si v něm našla oblíbence, ale celkově ho hodnotím spíš podprůměrně.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *