10 nejlepších kosmetických adventních kalendářů

Čokoládu nechte dětem nebo svým drahým polovičkám a letos si pořiďte adventní kalendář plný kosmetických překvapení. Udělala jsem si malý průzkum a vybrala pro vás 10 adventních kalendářů, keré jsou podle mě nejpovedenější a přitom dostupné pro někoho, kdo žije v Česku.

 

lookfantastic Advent Calendar

Začneme kalendářem, který mě zaujal nejvíc a rozhodla jsem se ho pořídit, takže v době kdy píšu tento článek už je na cestě ke mně. Obsah boxu svou hodnotou převyšuje 300 liber, což je necelých 9000 Kč a najdete v něm 25 produktů například od značek GlamGlow, ESPA nebo Illamasqua.

www.lookfantastic.com

Kalendář koupíte zde za £79 (cca 2400 Kč)

 

Rituals The Ritual of Advent

Kdo si potrpí na tělovou kosmetiku, tak určitě nešlápne vedle s tímto adventním kalendářem od Rituals, který obsahuje 24 produktů, například tělové krémy, pleťové masky, svíčky nebo pleťové ampule. Produkty v kalendáři svou hodnotou přesahují cenu 3500 Kč.

www.rituals.cz

Kalendář koupíte zde za 1590 Kč

 

Selfridges Glam Sparkle Beauty Advent Calendar

Kdo má rád na Lancome a Urban Decay, neměl by si nechat ujít adventní kalendář od Selfridges. Kromě zmíněných značek se můžete těšit také na produkty od Kiehl’s nebo YSL. Bohužel kalendář od Selfridges není moc hezký na pohled a tento osmdesátkový disco design si mohli odpustit.

www.selfridges.com

Kalendář koupíte zde za 143$ (cca 3300 Kč) + poštovné

 

Clarins Holiday Advent Calendar

Všechny milovníky Clarins potěší tento adventní kalendář s celkem 12 produkty, mezi terými najdete jak pečující tak dekorativní kosmetiku.

www.douglas.cz

Koupíte v parfumerii Douglas za 2120 Kč

 

Lumene 24 ARCTIC BEAUTY TREASURES

Tento kalendář jsem sem zařadila hlavně proto, že je prostě nádherný, něžný, zimní… Navíc v něm najdete 24 produktů převážně pečující kosmetiky.

www.lumene.com

Můžete ho koupit zde za 89,90 (cca 2300 Kč) + poštovné

 

L’OCCITANE Adventní kalendář snů

Kdo by neznal a nemiloval alespoň jeden produkt od L’occitane. Teď můžete odpočítávat 24 dnů do Vánoc s jejich adventním kalendářem, jehož hodnota přesahuje 2000 Kč. Najdete v něm například sprchové oleje, tělová mléka nebo krémy na ruce.

www.loccitane.com

Koupíte zde za 1390 Kč

 

Molton Brown Opulent Infusions Advent Calendar

Další kalendář s tělovou kosmetikou je od Molton Brown, je krásný a určitě bude neskutečně voňavý. Obsahuje několik produktů v plné velikosti, například toaletní vody nebo krémy na ruce, dále v něm najdete tělová mléka, sprchové gely nebo svíčky. Jeho obsah svou cenou přesahuje £270.

www.moltonbrown.co.uk

Koupíte ho zde za £175 (cca 5200 Kč)

 

John Lewis & Partners Beauty Advent Calendar

Tento kosmetický adventní kalendář je prostě skvělý, úžasný a nádherný, navíc v něm najdete značky jako Nars, Elemis, Benefit nebo Hourglass. Jedinou nevýhodou je doprava do ČR. John Lewis neposílá celosvětově, každopádně na svých stránkách uvádí, že pokud máte o produkt zájem a nejste z VB, můžete jim napsat a zkusit to spolu vyřešit.

www.johnlewis.com

K dostání zde za £165 (cca 4900 Kč)

 

The ASOS Face + Body Advent Calendar

Asosácký kalendář je letos černobílý a na pohled nijak zvlášť líbivý, obsahově už je na tom ale mnohem lépe. Najdete v něm celkem 24 produktů od známých značek, například Benefit, Caudalie, MAC nebo Bobbi Brown.

www.elle.com

Ke koupi zde za 76,99 (cca 2000 Kč)

 

Yves Rocher Adventní kalendář 2018

V kamenných prodejnách v Česku moc kosmetických adventních kalendářů nenajdete. Mimo Douglas nebo Sephoru, které mě nezaujaly a L’occitane, který jsem vám už ukázala je tady ještě adventní kalendář od Yves Rocher, ve kterém najdete dekorativní, pleťovou i tělovou kosmetiku.

www.yves-rocher.cz

K dostání je v prodejnách Yves Rocher za 1199 Kč

 

Při svém pátrání jsem narazila na spoustu krásných kosmetických adventních kalednářů, bohužel většina z nich není v Česku dostupná nebo už byly vyprodané. Přesto doufám, že se vám můj malý přehled líbil.

Máte v plánu pořídit si letos nějaký kosmetický adventní kalendář?

Anna

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *