Lookfantastic Beauty Box Únor 2019

Kdo čekal, že únorový lookfantastic beauty box bude valentýnsky růžový, nemýlil se ani trošku 🙂 právě kvůli Valentýnu jsem možná doufala v trochu vymazlenější obsah krabičky, tentokrát mi to přišlo trošku odfláknuté. V krabičce bylo klasicky kromě šesti kosmetických produktů také aktuální číslo britské Elle a lookfantastic magazín. Pojďme se tedy společně podívat, čím se můžeme v únoru krášlit.

Lord & Berry Matte Lipstick Pencil v odstínu Intimacy

Tužka na rty, kterou můžete použít jen k vykreslení kontury rtů nebo je rovnou celé vyplnit. Jako většina těchto tužek rty trochu vysušuje, ale pokud je máte v pořádku a bez šupinek, vypadá moc hezky. Intimacy je poměrně neutrální růžový odstín, který bude slušet většině žen. Mně se moc líbí, ale teď v zimě mám rty vysušené, i když se o ně snažím hezky starat, takže si ji pořádně užiju, až skončí tahle ukrutná zima 🙂

Emite Rose Gold Eyelash Curlers

Rose gold kleštičky na řasy jsou velice roztomilé, ale nijak zázračné, určitě už jsem v ruce držela i lepší. Řasy pořádně nenatočí, na druhou stranu je ale ani nelámou. Tohle je věc, kterou bych v boxíku oželela a vyměnila ji za nějakou kosmetiku. A víte, co je všeobecně hrozné na kleštičkách na řasy? Že se nedají pořádně vyfotit a pokaždé vypadají divně 😀

Philip Kingsley Maximizer

A zase Philip Kingsley. Tentokrát sprej, který má vlasům dodat objem, chránit je, vyhlazovat a vyživovat. To je celkem dost úkolů na jeden sprej, nemyslíte? Dá se prý použít na suché i mokré vlasy, já ho zatím zkoušela do lehce vysušených vlasů před foukáním a bohužel jsem si žádného závratného objemu nevšimla. Já mám ale celkově s vytvářením objemu vlasů problém, takže to možná nebude sprejem, ale mýma nešikovnýma rukama.

Sleek MakeUP Face Form Palette

Konturovací paletka v odstínu light, která obsahuje bronzer, tvářenku a rozjasňovač. Abych pravdu řekla, jsem z ní nadšená 🙂 bronzer je dost světlý, takže ideální na můj zimní odstín pleti a navíc neobsahuje žádné třpytky! Tvářenka mi opravdu hodně připomíná Orgasm od NARS, pravděpodobně se jí dost inspirovali. Dokonce i výdrž je v podstatě stejná, takže kdo nechce utrácet za Orgasm, může si pořídit její dupe od Sleek. A rozjasňovač je láska. Nejsou v něm žádné obří třpytky a krásně se na lícních kostech leskne klidně celý den.

Erno Laszlo Deep Sea Mud Bar

A dostáváme se k mému únorovému oblíbenci. Čisicí mýdlo od Erno Laszlo s bahnem z mrtvého moře, uhlím a olejem z hroznových jadérek. Obsahuje také drobné peelingové částice, které pleť opravdu vyčistí, a to včetně černých teček. Právě kvůli této jeho vlastnosti jsem si ho opravdu oblíbila. Co mi naopak vadí je, že pleť trochu vysušuje. Pokud už máte na obličeji nějaká sušší místečka, tento cleanser se jim líbit nebude. Nepoužívám ho tedy každý den a pokaždé pak dodám pleti trochu vyšší dávku hydratace.

Doucce Punk Volumizer Mascara

Řasenka vždycky potěší! Taky se vám zdá, že všechny tak rychle vysychají? 😀 Tahle má dělat skvělý objem řas. Ona to možná i dělá, ale já na řasenkách oceňuju spíš ty prodlužující schopnosti a tahle to zas tak neumí. A já to zase neumím s těmi obřími kartáčky. Tenhle je opravdu velký a navíc pořádně huňatý. Líbí se mi ale, že se během dne nerozmazává a řasy po jejím použití zůstavají pořád pružné a měkké.

Jak se vám líbí únorový lookfantastic beauty box? A slavíte Valentýna?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *