Módní trendy jaro 2019

Taky se vám zdá, že už pomalu přichází jaro? Já ho cítím ve vzduchu už pár dní a užívám si sluníčko. A to sluníčko mě přímo láká k jarním nákupům, takže bylo načase udělat si přehled o letošních jarních trendech a samozřejmě se o ně s vámi podělit. Z minulého období nám několik trendů přetrvává, například nude nebo animal print (letos hlavně zebra), ale samozřejmě tu máme i nějaké novinky. Já jsem pro vás vybrala celkem devět trendů, z nichž některé se mi líbí moc a jiné jsem předem zavrhla 😀 , ke každému jsem vám také vybrala tři příklady z u nás dostupných obchodů. Tak jdeme na to?

Nude od hlavy až k patě

Tak tohle jsme tu měli už na podzim a v zimě a mě tento trend neskutečně baví. Oblíbila jsem si kombinování několika béžových odstínů, ke kterým občas přidám bílou, hnědou nebo černou.

Rybářské sítě a díry všeho druhu

Pokud to má díry a je přes to aspoň trochu vidět, je to letos zjara rozhodně trendy 😀 mně se zrovna tenhle nápad návrhářů příliš nelíbí, ale v obchodech ho najdete. Pokud je to pro vás to pravé, určitě se podívejte na stránky Zary, kde najdete spoustu takových kousků.

Scarf print

Scarf print neboli potisky jako na hedvábných šátcích. Něco podobného jsme tu měli i na podzim a zjara se zvedne nová vlna tohoto trendu. Mně se líbí na šatech, ale příliš se nehodí k mému stylu, je to na mě všechno takové moc divoké a barevné 🙂

Bike shorts

Tak tohle je možná jediný trend, u kterého vám můžu odpřísáhnout, že ho nikdy ani nevyzkouším! Nechme, prosím, cyklistům jejich šortky a zůstaňme u těch plisovaných sukní, které jsou boží, sluší snad všem a prostě je miluju.

Kombinézy

Která žena někdy snila o tom, že bude opravářkou aut a chodit v těch super montérkách, může začít slavit. Kombinézy budou letos velkým hitem a abych pravdu řekla, mně se to líbí 😀 obzvlášť v kombinaci s podpatky a hedvábným šátkem ve vlasech.

Neony a color-blocking

Neony už tak nějak k jaru patří, i když to není zrovna můj šálek čaje, a letos se k nim přidal color-blocking, neboli kombinování barev, které k sobě zdánlivě vůbec nesedí, letos na jaře to bude hlavně kombinace červené a růžové. Kdo tomuto stylu neholduje, ale přesto chce být trendy, může neonky zakomponovat do outfitu v podobě doplňků.

Třásně

Další trend, který se drží už od podzimu. Tentokrát se ale nemusíte držet při zemi, klidně si pořiďte bundičku se spoustu třásní nebo sukni, na které snad není kousek látky v celku. Letos to totiž bude naprosto v pořádku.

Barevné obleky

Jak mně se vždycky líbily ty vysoké štíhlé gazely v pánských oblecích, s vlasy staženými do přísného uzlu a cigaretou v koutku úst. Příroda mi ovšem podobnou konstituci nedopřála, tak se můžu dál kochat jen na vás. Letos buďte odvážné a pořiďte si kalhotový kostým v sytých barvách. Červený, modrý, růžový… fantazii se meze nekladou.

Pastely

Jaro a pastelové barvy, to už je prostě klasika. Letos můžete zvolit celý outfit v mátové barvě nebo zkombinovat hned několik pastelek dohromady. Pastelové barvy sluší také už výše zmíněným oblekům.

Co říkáte na letošní jarní trendy? Vyberete si? Já jsem ráda, že můžu dál vesele nosit své neutrální odstíny a kombinovat je se zvířecími vzory. Ještě stále mě totiž baví hadí kůže i leopard print.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *