Trendy podzimní boty do tisícovky

Ne všechny trendy s námi zůstávají více sezón, a proto se příliš nevyplatí investovat do nich větší sumu peněz, samozřejmě, kdo není omezen finančními prostředky, může si dovolit kupovat jakékoliv výstřelky klidně za tisíce. Já se snažím investovat spíše do klasických kousků, u kterých se opravdu vyplatí nešetřit, protože z módy nevyjdou asi nikdy. Konkrétně u podzimních bot by to rozhodně byly černé/hnědé kotníčkové boty, které se hodí k sukním i kalhotám.

Udělala jsem si malý přehled podzimních bot v u nás snadno dostupných řetězcích a z každého jsem vybrala několik podzimních bot do 1000 Kč, kterými se můžete inspirovat při doplňování svého botníku. Možná vás překvapí, že tu nenajdete žádný obchod, který se soustředí jen na obuv. Nevím, jak to máte vy, ale já nejsem schopná vybrat si boty, když mám kolem sebe asi tisíc možností, proto je často kupuju v obchodech, kde nakupuju i oblečení. Navíc obchody s obuví často nestíhají poslední trendy a soustředí se spíše na klasiku.

Teď už se tedy pojďme podívat na přehledy jednotlivých obchodů. Po kliknutí na jméno obchodu se dostanete přímo na jejich webové stránky.

H&M

MANGO

RESERVED

ZARA

U bot letos frčí hranaté špičky a asymetrické podpatky, z barev vyniká žlutá ve všech odstínech. Boty jsou také skvělým pomocníkem, pokud se vám líbí nějaký trend, ale nechcete ho využít na oblečení – to se týká například zvířecích vzorů.

Líbí se vám některé boty z mého výběru? Já sama mám několik favoritů, například loafers s hadím potiskem ze Zary nebo nude slingbacks z Manga.

Anna


Zdroje obrázků:

https://www.zara.com/cz/

https://www.reserved.com/cz/cz/

https://shop.mango.com/cz

http://www2.hm.com/cs_cz/index.html

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *