Recenze: Origins GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream

Tento hydratační krém od Origins teď používám asi dva měsíce a myslím, že je čas napsat o něm pár řádek.

Výrobce tvrdí, že krém pleť hydratuje až na 24 hodin, zároveň ji rozzáří a osvěží. V jeho složení najdete olej z kávových zrn, máslo z plodů stromu Cupuaçu a samozřejmě ženšen. Krém je naopak prost parabenů, ftalátů, minerálních olejů a zvířecích produktů (až na včelí vosk).

Složení krému

A co k němu můžu říct já? Ten krém božsky voní! Má takovou osvěžující citrusovou vůni, ale vůbec ne umělou a agresivní, spíš takovou, která vás ráno nakopne a máte z ní dobrou náladu :). Krém má poměrně hutnou konzistenci, na pleti ale okamžitě taje a vstřebává se rychlostí blesku. Je vhodný i pod make up a neucpává póry.

Pleť je po jeho použití hezky hladká, rozzářená a hydratovaná, bohužel v takovém stavu rozhodně nevydrží slibovaných 24 hodin. Pokud na něj nedám make up, tak už po cca dvou hodinách mám potřebu se znovu namazat. Pro mě prostě není hydratační dostatečně, já mám ale poměrně dost suchou pleť, takže pro někoho s normální pletí bude myslím naprosto ideální.

V létě nemívám pleť tolik suchou, proto by se zdálo, že bude mým ideálním letním produktem, k tomu mu ale chybí jedna podstatná vlastnost, a to spf. V létě bych prostě nevyšla ven bez nějaké ochrany proti sluníčku, na toto si dávám velký pozor. Užívám si ho tedy spíš teď na podzim, kdy jsou jeho hydratační schopnosti ještě dostačující a sluníčko už taky tolik nesvítí. Navíc ta jeho vůně vás v pošmourném podzimním ránu skutečně potěší a nabije energií.

Shrnutí: Origins GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream je krém s božskou vůní, který se hodí spíš pro normální pleť, vzhledem k absenci spf bych ho doporučila na podzim, v létě v kombinaci například s make upem, který spf obsahuje. Já mám poměrně dost suchou pleť, takže na zimu si budu muset pořídit něco více hydratačního. Určitě bych tento krém nepovažovala za „ultrahydratační“, spíš za příjemný a osvěžující.

Kupovala jsem ho tady.

Používáte Origins GinZing Ultra-Hydrating Energy-Boosting Cream? Jaký je váš oblíbený hydratační krém?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *