Lookfantastic Beauty Box Říjen 2019

The Cosmic Edition mě na první pohled zklamala. Otevřu krabičku a nikde žádná pořádná kosmetika! Hřeben na vlhké vlasy? Znovu EOS? A hlavně další ZATRACENÁ plátýnková maska??!! Naštěstí první pohledy jsou občas klamavé a některé produkty z říjnového boxíku jsem si vážně oblíbila. Tak se na to vrhnem 🙂

 

Wet Brush Mini Detangler Brush

Tak začnem tím divným oranžovým hřebenem. Na ten jsem teda koukala hodně 😀 tímto si mám česat své kudrnaté vlasy? Své mokré kudrnaté vlasy?! Nejdřív jsem si říkala, že ho snad ani nemá cenu vybalovat a že ho někomu podaruju. Nakonec mi to ale nedalo a hřeben jsem vyzkoušela. A to bylo překvápko! Hřeben po mokrých vlasech krásně klouže a perfektně je rozčesává bez tahání. Dost mi připomíná Tangle Teezer a vážně jsem si ho oblíbila.

 

Oh K! Chok Chok Illuminating Holographic Sheet Mask

No ano, další plátýnková maska. Další plátýnková maska, kterou můžu nesnášet. Říkám to pořád – je to neforemné, žádná z těch děr nesedí na otvory v mém obličeji a navíc to klouže. Tahle je navíc vážně neuvěřitelně neforemná a nechápu, na čí obličeje tohle vyrábí. Ale musím jí přeci jen přiznat jedno plusko. Po jejím použití jsem měla hezky rozzářenou pleť, což je myslím zásluhou citrusových olejů a vitamínu C, které najdeme ve složení. Kdyby tahle věc měla konzistenci normální masky, tak ji budu s oblibou používat, ale už žádná plátýnka, prosím!

 

The Balm Foiled Again Eyeshadow

Produkty od The Balm se v říjnovém boxu objevovaly různé a já celkem závidím těm, kteří dostali Mary-Lou Manizer, protože to je skvělý rozjasňovač. Já dostala oční stín v odstínu Red Handed, což je taková zvláštní metalická tmavší rosegold barva. Na oku vypadá skvěle a hezky drží, takže to trochu zmírňuje mé zklamání z absence Mary-Lou 🙂

 

Look Good Feel Better Angled Blending Brush

Štětce se nám teď v boxech objevují docela často, takže už mám slušnou sbírku, ale těch blendících zase tolik nemám, tak jsem na tenhle byla zvědavá. Jak název napovídá, štětec je zkosený a navíc je blendící plocha poměrně plochá, chlupy působí velice uměle a pravděpodobně taky jsou 🙂 blendí docela hezky, ale stejně myslím, že mám radši ty kulaté nezkosené štětce.

 

Polaar The Genuine Lapland Hand Cream

Krém na ruce se hodí vždycky, takže nad tímto od Polaar jsem zajásala, protože mám zkušenost s jejich krémem na obličej, který je mega hutný (a dělá mi na obličeji paseku), takže jsem od tohoto krému na ruce čekala pořádnou hustotu, ochranu a výživu. No nebudu to natahovat, není to žádný zázrak, používám ho většinou před spaním a že bych se budila se sametovými ručkami se říct nedá. Ale má příjemnou jemnou vůni a rychle se vsakuje, takže ho ráda vypotřebuju, ale must have to pro mě nebude.

 

EOS Shimmer Sphere Lip Balm

Eosy byly v boxících také různé a na mě vyšel Shimmer Coral. Já nevím, ale řekla bych, že ten Eosí boom už snad pominul, jen v těch boxech se pořád objevují a já už mám díky lookfantastic snad tři různé. Přitom je vlastně ani nemám moc ráda, jsou pro mě málo hydratační, nikdy je nespotřebuju a to jejich „pogumované“ balení se rychle špiní. Tento třpytivý korálový nijak nebarví, ale na puse vám zanechá spoustu třpyteček. Většina eosů aspoň hezky voní, tenhle voní divně chemicky a nepřipomíná to ani žádné ovoce a ani žádnou kytku.

 

Co říkáte na říjnovou krabičku? Za mě je to pořád spíš zklamání než nadšení.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *