Lookfantastic Beauty Box Květen 2019

Tak se stalo, že vám o květnovém boxíku píšu až v červnu, kdy už mám doma i ten červnový :D. Květnový boxík se nesl ve stylu Urban Beauty a byl zaměřený na život ve městě a s ním související detoxikaci pleti a nápravu škod, kterou zaněřáděné městské ovzduší způsobuje. V boxíku bylo klasicky šest kosmetických produktů, jedno vydání britské Elle a lookfantastic magazín. Abych pravdu řekla, nejdřív jsem byla z obsahu boxíku nadšená a postupem času spíš rozpačitá. Jdem se tedy podívat na to, co mě zaujalo víc a co míň.

Polaar Northern Light Smoothing Cream

Tak na zkoušení tohoto krému od Polaar jsem se vážně těšila. Spousta pozitivních recenzí, skvělá vůně, hutná konzistence, bez minerálních olejů, parabenů, alkoholu… samá pozitiva. ALE já ho trochu podezřívám, že mi ucpává póry. I když ho používám jen na noc. Posledních pár týdnů mám pleť jako puberťačka a už mě to pomalu začíná štvát. Nejsem si ale absolutně jistá, jestli mi tuhle neplechu na obličeji způsobil právě tento krém, sérum o kterém budu psát níž nebo jen nějaká hormonální nerovnováha. Bohužel se tedy nemůžu přidat ke všem ostatním nadšeným uživatelkám, které měly po tomto krému krásně rozzářenou a hebkou pleť.

 

Mellow Cosmetics Gel Lip Pencil v odstínu Aria

Tak tady budu naopak chválit. Tužky na rty běžně vůbec nepoužívám, vždycky mi přišly trochu jako zbytečnost a ze začátku jsem tak brala i tuhle od Mellow Cosmetics. Pak jsem ji ale jednou použila nejen jako konturu, ale vyplnila jsem s ní celé rty a světe div se, vypadá skvěle. Jako matná rtěnka, která vydrží i nějaké to pití a jídlo a nikam se nehne. Barva je tmavá korálová, ale se správnou dávkou růžové, takže sluší i mně 🙂

 

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Mask

Masky a další podobné produkty na vlasy se mi doma trochu kupí a nějak je nestíhám spotřebovávat. Tuhle masku od Wella jsem si ale docela oblíbila, protože opravdu nádherně voní a navíc se mi zdá, že vlasy jsou po jejím použití hezky hebké, lesklé a takové jakoby uzavřené a hydratované. Používám ji po šampónu a kondicionéru a nechávám působit asi deset minut.

 

Avant Skincare 8 Hour Retexturing and Anti-Oxidising Hyaluronic Facial Serum

Miluju séra. To už dávno víte a já jsem se na tohle jedno konkrétní vážně těšila, protože má pleť chránit, omlazovat, hydratovat, vyživovat a tak dále a tak dále. Ale mně nedělá nic z toho… mně ucpává póry a mám po něm vážně hroznou pleť 😀 A přitom ho všichni tak chválí! Na druhou stranu přiznávám, že nevím, jestli je to tohle sérum nebo výše zmíněný krém, každopádně nic nenapravilo a po měsíci jsem ho přestala používat a mám docela strach se k němu vracet. Snažím se teď dát si pleť do pořádku pomocí osvědčených produktů. Taky mi vždycky trochu vadilo tříminutové čekání než jsem mohla nanést na sérum krém.

 

MineTan 3 in 1 Gradual Tan Lotion

Tak a tady zase nijak extra chválit nebudu. Samoopalováky mě v poslední době docela baví a tenhle toho slibuje opravdu hodně – nelepivou konzistenci, přirozené a zářivé opálení, přírodní složení… a on docela i funguje, jen to není úplně ono. Docela hezky voní, pěkně se roztírá, v podstatě ho používáte jako běžný krém a ono vás to má postupně opalovat. Jen to opálení není takové to hezké opálení, jaké udělají třeba kapky, o kterých jsem psala tady. Na tom krému není v podstatě nic špatného, jen když znáte něco lepšího, tak to není úplná topka.

 

skinChemists Rose Illuminating Glow Hydrogel Eye Pads

Tak já už vážně nevím, co je se mnou špatně. Tyhle gelové polštářky na oční okolí podle recenzí všichni nesnáší a já jsem se do nich zamilovala 😀 je pravda, že jsou trochu těžké a kloužou, ale když se uvelebíte a v klidu sedíte nebo ležíte, tak je to lepší a ten výsledek vážně stojí za to. Já sice nemám kolem očí mnoho vrásek, ale tyhle polštářky kůži vážně vyhladily a rozjasnily… najednou jsem si připadala jako po dvanáctihodinovém spánku a o deset let mladší 🙂

 

Líbí se vám dubnový lookfantastic beauty box? Znáte některý z produktů?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *