Kosmetické úlovky – září

Konec měsíce znamená přehled kosmetických úlovků. Tentokrát se jich urodilo celkem dost a už teď můžu prohlásit, že některé z nich jsem si opravdu zamilovala.

Trend It Up Nail Foundation v odstínu 050

Od Trend It Up obvykle žádnou kosmetiku nekupuju, ale tento lak na nehty mě nalákal svým perfektním podzimním odstínem a poměrně nízkou cenou. Barva je to sice hezká, ale zato vůbec nedrží. Obvykle se mi trochu sloupne už pár hodin po nalakování a to teda není zrovna hvězdná výdrž. Překvapilo mě také, že lak zasychá do zajímavého finishe, není úplně matný, ale ani lesklý, popsala bych ho asi jako saténový. Na fotce vypadá až bíle, ve skutečnosti je to spíš hodně světlá šedobéžová barvička.

 

Pudr Catrice All Matt Plus v odstínu 010 Transparent

Pudr All Matt Plus mi doporučila kamarádka a protože nemám ráda ty vyloženě transparentní/bílé pudry, zvolila jsem odstín 010, což je nejsvětlejší odstín v nabídce. Je opravdu hodně světlý se žlutým podtónem, dobře matuje a docela i vydrží. Pokud ho ale nanesu hned ráno, později odpoledne mi na obličeji vytvoří malé mapky, obzvlášť v okolí nosu, není to ale žádná katastrofa.

 

Řasenka Gosh Rebel Eyes Lengthening Mascara

Rebel Eyes od Gosh zbožňuju a když se objevila její prodlužující verze, vůbec jsem s její koupí neváhala. Řasenka má ohebný kartáček s umělými štětinkami, který řasy hezky rozčeše a opradu prodlouží. Dřív jsem tyhle umělé štětinky moc nemusela, ale poslední dobou zjišťuju, že mi docela vyhovují. Právě tato řasenka je mým prvním zamilovaným produktem měsíce září.

 

Šampon Davines Love Curl

Šamponů od Davines jsem vyzkoušela už několik, protože s touto značkou pracuje má kadeřnice a jsou to rozhodně kvalitní výrobky. Šampon moc hezky voní a pořádně pění až při druhém šamponování, což ale dělám pokaždé, takže mi to vůbec nevadí. Vlasy jsou po jeho použití jemné na dotek a lesklé, neřekla bych ale, že nějak podporuje vlnitost vlasů, a proto bude vhodný asi pro každého.

 

Řasenka Sephora Outrageous Extension (mini)

Tento měsíc se mi sešly hned dvě řasenky a druhou z nich je tato značky Sephora Collection, která byla dárkem k nákupu v Sephoře během Dnů Marianne. Řasenka má také umělý kartáček, ale oproti výše zmíněné kolegyni nedělá tak dlouhé řasy, zato umí objem a docela jsem si ji oblíbila. Jediným jejím mínusem je, že během dne dělá trochu šmouhy pod okem.

 

Parfém Chanel Coco Mademoiselle Intense

Coco Mademoiselle je mým oblíbeným parfémem už minimálně pět let, nosím ji každý den a ještě mě neomrzela :). Letos se objevila její nová verze, a to Coco Mademoiselle Intense, která je dřevitější, teplejší a mně se zdá taková dospělejší. Parfém byl dárkem od mého přítele a chviličku mi trvalo než jsem si na ni zvykla, ale teď se jí nemůžu nabažit, a proto je mým druhým zamilovaným zářijovým produktem. Chystám pro vás celý článek se srovnáním původní a intenznivní verze, takže se můžete těšit na podrobnější recenzi.

 

Jak se vám líbí mé zářijové úlovky? Máte s některým z nich zkušenosti?

Anna

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *