Kosmetické úlovky – únor aneb recenze na make up L´Oréal Paris True Match

Únorové úlovky byly velice chudé. Vlastně jsem si pořídila jen make up zmíněný v názvu a lak na nehty od Miss Sporty, o kterém ani nemá cenu psát 😀 tentokrát tedy budou úlovky ve stylu recenze a už předem můžu prozradit, že příliš pozitivní to nebude.

Abych vás uvedla do své make upové patálie, vezmu to tentokrát trochu zeširoka. Už delší dobu mě trápí make up Revlon Colorstay, který jsem kdysi (bůhví proč) zbožňovala a před zimou si ho zase pořídila. Nelíbí se mi jeho konzistence, nejde pořádně nanést snad ničím, dělá fleky a vlastně mi ani nesedí jeho odstín. Rozhodla jsem se tedy, že si udělám radost a konečně si pořídím Double Wear od Estée Lauder, na který si brousím zuby. Jenže dávat za něj ty peníze, které si vymyslely obchody v Česku se mi vážě nechce, obzvlášť, když na lookfantastic se dá se slevou pořídit asi za 700,-. Jenže tam měli zase momentálně vyprodaný můj odstín  (1N1 Ivory Nude a teď už je samozřejmě zase skladem). Tak jsem si řekla, že si zatím pořídím nějakou náhražku a los padl právě na True Match, četla jsem o něm totiž jednu moc hezkou recenzi.

Make upy od L´Oréal jsem vždycky považala spíš za to kvalitnější a dražší, co se dá v drogerii najít. V DM jsem ho pořídila do 250 Kč, což je jeho jediné štěstí. Nebo spíš moje. Dalším pozitivem je docela hezké a bytelné balení a výběr odstínů, já jsem zvolila odstín 1.N Ivory, který má mít neutrální podtón, přesto bych řekla, že je spíš teplejší a trochu dožluta, to mi ale nevadí, tyhle odstíny mi sedí.

Teď už se dostáváme k těm negativním vlastnostem. Začala bych rovnou nanášením. Mně se vážně špatně nanáší, nejde do pleti hezky zapracovat ani štětcem ani houbičkou, pořád vidím nějaké flíčky a nedokonalosti, a to s bází i bez ní. Když už ho nějak dostanu na obličej, výsledný efekt má k dokonalosti daleko. Zalézá do vrásek, zvýrazňuje suchá místa, na těch mastnějších se zase divně rozpíjí, připadá mi, že se snaží upozornit na každou nedokonalost, kterou na obličeji mám 😀 krytí má spíš střední až nižší, to ale nepovažuju za negativum. Přemýšlím, co ještě bych k němu měla dodat, výdrž má celkem obstojnou, ale vzhledem k tomu, jak špatně vypadá, to snad ani není jeho pozitivní vlastnost. Každopádně jsem ochotná dát mu ještě několik šancí a vyzkoušet, jestli na něj nebude fungovat jiná báze nebo pudr.

Jaký je váš oblíbený make up? Napiště mi nějaké tipy. A co jste si v únoru pořídili (nebo jen pořídily?) vy?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *