Chanel ROUGE ALLURE VELVET 69 Abstrait

Moje první Chanelka! A co vám budu povídat, je to láska 🙂 Vždycky jsem milovala chanelovské obaly kosmetiky a parfémů, dokonce myslím, že mám schované všechny krabičky od mých milovaných parfémů. Kosmetika Chanel je obvykle balena do černých krabiček se zlatým zdobením a nejinak tomu bylo u této rtěnky. Samotná rtěnka je pak schovaná v matně černém plastovém obalu s takovým tím vycvakávacím mechanismem – z jedné strany obal zmáčknete a rtěnka se povysune, vy ji pak můžete vytáhnout celou. Ten obal je vážně krásný, vždycky se cítím skvěle, když ji můžu vytáhnout někde u zrcadla a jen lehce přetřít rty.

Rtěnka má semi-matný finish, když ji nanesete na rty, neleskne se, ale není to ani ten brutální mat, ten bychom našly spíše u řady Velvet Extreme. Na rty se nanáší velmi lehce, je hydratační a nezvýrazňuje šupinky. Přežije pití i jídlo a ztrácí se jen pozvolna. Jsem opradu vděčná, že nezůstává v konturách rtů, ale ztrácí se tak přirozeně, postupně to vypadá, jako byste měli rty jen lehce zabarvené. Já ji za jeden den v práci přetřu většinou jen jednou. (Teď kecám, patlám ji na sebe mnohem častěji, protože zbožnuju její používání, ale vážně to není potřeba).

Odstín Abstrait je tak trochu chameleon 🙂 na oficiálních fotkách vypadá jako nude růžová, na živo je to pak taková hodně tmavá nude růžová až lehce do vínova a na rtech vyniknou právě její červené podtóny. Není to jasně zářivě červená, je velmi tlumená, decentní, na rtech působí naprosto přirozeně. Vlastně bych řekla, že je to taková barva, kterou bych na rtech chtěla mít pořád, protože je krásně zvýrazní a přitom působí přirozeně.

 

Pro mě je to aktuálně nejoblíbenější kousek v mé kosmetické sbírce a ze všech rtěnek ji používám nejčastěji. Nejradši bych si pořídila úplně všechny odstíny a už teď pokukuju po dalších Chanel miláčcích. Nejvíc si teď brousím zuby na novou řadu Le Camelia, která je prostě nádherná.

Anna

p.s. Na fotkách je barva rtěnky trochu zkreslená.

* Koupeno v Sephora Olympia Brno

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *