Lookfantastic Beauty Box Leden 2019

První letošní beautyboxí nadílka dorazila v krásné ledově modré krabičce. Spolu se sešti produkty bylo v boxíku klasicky přibaleno číslo britské Elle a beautyboxí magazín. Pojďme se tedy podívat, co v sobě lednová krabička skrývala.

 

Swell Ultimate Protect and Renew Serum

Jako první tu máme sérum na vlasy značky Swell. Sérum se používá do umytých, ručníkem vysušených vlasů, kterým má dodat lesk a bránit jejich krepatění. A co slibuje, to také dělá. Stačí ho použít opravdu malinko a jen do délek. Vlasy jsem po jeho použití měla opravdu krásně lesklé a hladké a ráda ho zařadím do své běžné péče o vlasy.

 

First Aid Beauty Coconut Skin Smoothie Priming Moisturiser

Se značkou First Aid už nějaké zkušenosti mám a v podstatě všechny byly pozitivní. Jinak tomu není ani u tohoto krému/primeru, který moc hezký voní kokosem, hydratuje a jako primer funguje také skvěle. Make up s ním drží na svém místě celý den a nenapadá mě nic, co bych mu měla vytknout.

 

Vitamasques Marine Gold Dust Sheet Mask

Tak si říkám, že ty plátýnkové masky asi nebudou pro mě. Přitom tahle je opravdu hezky hydratační a pleť je po jejím použití krásně jemná. Jenže mně snad žádná plátýnková maska pořádně na obličeji nedrží, pokaždé mi něco sjíždí nebo odstává. Ale já jsem nenapravitelná a stejně se na každou takovou masku těším :D. Tahle má v sobě navíc malinké zlaté částečky a to je opravdu něco pro moje „stračí já“.

 

Popband Active Hair Ties

Takové věci mě v beauty boxu obvykle příliš nepotěší. Tyhle gumičky by ale měly být šetrné k vlasům a prý jsou skvělé na sportování. Tak snad se i dokopu k jejich vyzkoušení, protože zatím mi tu jen tak leží nepoužité 😀

 

Dr. PAWPAW Original Balm

Víte, co je paw paw? Česky se tomu říká muďoul a je to malý keř. Právě jeho plody jsou hlavní ingrediencí tohoto balzámu, který má všestranné využití. Já ho používám jako balzám na rty, ale skvěle se prý hodí na jakákoliv suchá místa na těle a dokonce se dá použít i na vlasy. Vysušeným rtům opravdu pomáhá a funguje také jako lesk na rty. Je poměrně hutný, ale ne tolik jako balzám Dr. Lipp. Není úplně vhodný pod rtěnku, protože na rtech vytvoří vrstvu, na které rtěnka nebude držet. Za mě je tohle druhý nejpovedenější produkt lednového beuty boxu.

 

Bellápierre Banana Setting Powder

S podobnými „banánovými“ pudry se v poslední době roztrhl pytel a já sama jsem si na nějaký brousila zuby. Teď už nemusím 😀 Za mě nejlepší produkt z tohoto boxíku, protože po jeho použití se make up celý den nehne a jak ráno odejdu z domu, tak se večer zase vrátím. Jeho žlutá barva navíc funguje jako barevný korektor a rozjasňuje pleť. Mně se líbí, že nedělá úplně matnou maskoidní pleť, ale vypadá hezky přirozeně (samozřejmě záleží také na tom, kolik ho použijete).

 

Jak se vám líbí lednový Lookfantastic beauty box? Mě tyhle krabičky zatím pořád baví a každý měsíc se těším na novou kosmetiku.

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *