Kosmetické úlovky – prosinec aneb Co mi přinesl Ježíšek

Po Vánocích už se všechno vrací do normálu a snad už ani blog nebude pozadu 🙂 V dnešním článku o kosmetických úlovcích vám ukážu několik svých vánočních dárečků a dvě věcičky, které jsem si pořídila už začátkem prosince.

Hned v úvodu pro vás mám varování. Dávejte si pozor na to, co si přejete a komu o tom říkáte. Já jsem si třeba přála nějaké nové kosmetické štětce a dostala jsem rovnou tři sady 😀

Jako první tu mám sadu štětců Experienced brush set od Sephory. Tato sada obsahuje pět štětců na tvář, pět štětců na oči a krásnou rosegold kosmetickou taštičku. Konkrétně je v sadě štětec na make up, na konturování, na pudr, na korektor a fan brush, smudge štětec, štětec na stíny a další na blendění, štětec na linky a zkosený štěteček na obočí, který má na druhé straně kartáček. Štětce jsou hrozně krásné a heboučké, až je mi líto je používat a zatím se jimi jen kochám :D.

Další dvě sady už ale vyzkoušené mám. První je vánoční sada od Ebelin z drogerie DM, která obsahuje štětec na pudr, na tvářenku, na korektor a na rozjasňovač.

Druhá sada je z H&M a obsahuje sedm štětců a tři houbičky. Konkrétně v ní najdete štětec na pudr, na make up, na tvářenku a jeden štetec, který já používám na rozjasňovač, další tři štětce jsou na oči. Také štětce z těchto dvou sad jsou krásně hebké a husté, některé jsem už několikrát prala a stále drží – chlupy i tvar 🙂

Dalším mým velkým přáním byla vánoční sada rtěnek Celestial Magic od bareMinerals. Všech osm rtěnek je v minibalení a ty obaly jsou prostě božské. Na rtech jsou krémové, až balzámové, ale zároveň skvěle pigmentované.

Odstínově je celá sada spíš dorůžova, ale najde se i několik výraznějších odstínů, například Panko nebo Queen.

Odstíny rtěnek zleva: Tutu, Crush, Notorious, Nudist, Panko, Xox, Queen a Crave.

Další byly dárečky vlasové – všechny značky Davines, kterou používá má kadeřnice. Velké balení olejíčku Oi Oil mě rozhodně potěšilo, protože tento olej používám po každém mytí vlasů a myslím, že jim rozhodně prospívá. Dále jsem dostala dvě masky na vlasy – The Spotlight Circle a Quick Fix Circle. Kdybych si já osobně měla vybrat favoritku, tak by to byla určitě The Spotlight Circle – vlasy jsem po jejím použití měla božsky hebké a lesklé, krásně zvlněné… Už jsem se dívala i po větším balení 😀 Quick Fix Circle mi nepřišla až tak zázračná, ale nebyla to ani žádná katastrofa, asi bych ji označila za průměrnou. Tyhle malé balíčky vydrží přibližně na tři použití, záleží na délce vlasů

Tolik tedy ke kosmetickým dárečkům a teď se dostáváme ke zmiňovaným produktům, které jsem si koupila sama a poctivě testuju. Jedná se o sérum a krém značky The Ordinary. Konkrétně Argireline Solution 10% a Natural Moisturizing Factors + HA.

Sérum má takovou vodičkovou konzistenci a nabírá se kapátkem, na pleti je příjemné, rychle se vsakuje a co je hlavní, funguje. Vážně se mi zdá, že mi ta jedna linka na čele mizí. Nevím, jak by si poradilo s hlubšími vráskami, ale tady na ty jemné linky na čele a kolem očí je vážně výborné. Krém je poměrně hutný, ale dobře se roztírá a vsakuje, pleť je po něm hlaďoučká a hydratovaná, podle mě je ideální na zimu, protože neobsahuje spf, na léto bych si představila něco lehčího a s ochranným faktorem. Oba produkty mají neutrální vůni a nijak nedráždí.

 

Doufám, že jste si užili Vánoce a do nového roku vykročili tou správnou nohou 🙂

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *