Lookfantastic Beauty Box Prosinec 2019

A máme tady recenzi na „vánoční“ lookfantastic beauty box. Tentokrát přišla tmavě modrá krabička s motivem vánočních baněk, hvězdiček a jmelí. Uvnitř boxíku bylo šest kosmetických produktů, jedno vydání britské Elle a lookfantastic magazín s popisem produktů a dalším povídáním. Myslím, že obsah této krabičky nás má připravit na všechny prosincové slavnostní události, ať už vánoční večírky, stědrovečerní večeři nebo silvestrovské oslavy. Pojďte se se mnou tedy na obsah prosincového boxu podívat.

 

Real Chemistry Luminous 3 Minute Peel

Tak na použití tohoto peelingu jsem byla opravdu zvědavá 😀 má se používat nejlépe ve sprše, protože pro svou aktivací potřebuje vlhkost. Nejlépe by měl tedy fungovat tak, že si očistíte pleť tak, jak jste zvyklí, následně ji navlhčíte a nanesete tenkou vrstvu tohoto peelingu. Začnete masírovat pleť krouživými pohyby a po asi 15 vteřinách byste měli pod prsty cítit malé hrudky a žmolky. To se peeling aktivoval a začal se „srážet“ spolu s vašimi odumřelými kožními buňkami. Ano, je to trochu nechutné, ale opravdu to funguje a pleť je po jeho použití jemnější. Ta moje po něm byla bohužel i trochu vysušená, takže jsem ji musela dávat pár dní do pořádku, ale pro někoho kdo nemá se suchou pletí problém to bude slušný peeling.

 

Prai Platinum Firm & Lift Crème

Krémů mám aktuálně až moc, takže tenhle ještě nemám pořádně vyzkoušený. Jedná se o protivráskový hydratační krém s obsahem platiny (50 ml krému stojí 35 liber, vzhledem k aktuální ceně platiny je to vlastně za hubičku :D), dále v něm najdeme mandlové proteiny, které zaručují hydrataci a antioxidanty, které pleť chrání před vlivy vnějšího prostředí. Použila jse ho zatím jen párkrát a je moc příjemný, rychle se vstřebává a má jemnou vůni.

 

Eyelure Fluttery Light Lashes No. 117

Tak tohle pro mě byla výzva desetiletí, protože nalepovací řasy jsem v životě nezkoušela, stejně jako magnetické řasy nebo prodloužení řas. Zatím jsem si vždycky vystačila s řasenkou a dlouhé panenkovské řasy obdivovala na druhých. Docela dlouho jsem sbírala odvahu k jejich vyzkoušení a celkem oprávněně. Návod k jejich použití zní poměrně jednoduše – řasy vytáhnete z obalu, zkrátíte oblouček na požadovanou velikost, nanesete lepidlo na jejich hranu a přilepíte těsně ke svým řasám. Opravdu easy, jen já jsem na tohle asi levá, protože mi to za boha nešlo nalepit do požadované polohy 😀 a ve chvíli, kdy se mi oční víčko přilepilo k nadočnicovému oblouku jsem s tím praštila. Já to určitě ještě zkusím, zvědavost mi nedá, ale zatím vám je moc nezhodnotím.

 

Bumble and bumble Hairdresser’s Invisible Oil Heat/UV Protective Primer

Jakoukoliv ochranu vlasů proti teplu vždycky vítám, takže tento primer od Bumble and bumble mě opravdu potěšil. Nastříkám ho do mokrých vlasů, které nechám chvíli proschnout a následně je foukám do rovna. Je jasné, že tu ochranu rovnou neuvidíte, ale z dlouhodobého hlediska je ochrana vlasů proti teplu důležitá, pokud se chcete chlubit krásnými a zdravými vlasy. Tento navíc obsahuje i UV ochranu, takže v létě ochrání vlasy před sluníčkem. Nelekejte se toho oleje v názvu, produkt sice obsahuje šest různých olejů, ale má velmi lehkou konzistenci a vlasy vám nijak nezatíží ani nezmastí.

 

Sleek I-Divine Palette v odstínu Au Naturel

Tyhle paletky očních stínů od Sleek jsou dost profláknuté a sama už jednu doma mám. Mám je celkem ráda, ale jejich kvalita není nejlepší. Tmavé a třpytivé barvy jsou hezky pigmentované, ale matné světlé barvy nejsou pořádně vidět na víčku ani na swatchích na ruce. Tmavé barvy ale na oku hezky drží a celkově se mi líbí barevná skladba této paletky, protože hezky koresponduje s mým stylem.

 

Eyeko Black Magic Liner

Podobných fixů na oči mám doma spoustu, ale tento z nich má jednoznačně nejtenčí a nejměkčí hrot, což je skvělé, pokud si chcete vykouzlit tenkou a přesnou linku a nejste takové kopýtko jako já. Jinak na vaší lince půjde vidět každé chvění vaší ruky 😀 a k tomu si ještě připočtěte její superčernou barvu :D. Linky také obsahují směsici tripeptidů, které až trojnásobně urychlují růst řas.

 

Co říkáte na vánoční vydání beauty boxu? Líbilo by se vám menší shrnutí letošních boxíků a výběr nejlepších produktů z nich?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *