Make up trendy jaro 2019

Vypadá to, že sluníčko se v našem kraji usadilo snad už natrvalo (nebo minimálně do podzimu :)), tak je nejvyšší čas ukázat si několik jarních make up trendů.

Glossy/glitter/shimmer

Jen ať se to leskne a třpytí! A komplet všechno. Na jaře se určitě hodí zářivá pleť, takže zapomeňte na zmatňování, ale vytáhněte všechny rozjasňovače a taky klidně nechte pleť přirozeně se lesknout. Třpytky se nosí také na očích a na rty tentokrát patří lesk. Ten se letos vrací v plné parádě, takže matné rtěnky zavřete na jaro do šuplíku.

Zdroj obrázku

Přirozenost

Trend, který se neustále opakuje. No make up make up bude asi v módě navždy. Místo hutného krycího make upu zkuste použít jen lehký bb cream, přiznejte pihy, lehce zvýraznete obočí a tváře, zakončete řasenkou. Jednoduché a přitom to vždycky vypadá skvěle.

Zdroj obrázku

Bronze/Gold

Trend, který známe už z minulé sezóny a určitě nás bude doprovázet až do léta, protože co může vypadat líp než opálená pleť v kombinaci se zlatým rozjasňovačem nebo bronzovými stíny. Tentokrát můžete bronzovou zkusit i na rtech v podobě metalického lesku.

Zdroj obrázku

Rudé rty

Další klasika v seznamu. Červené rty jsou nesmrtelné a v dnešní době je úplně jedno, jestli je zkombinujete s kočičími linkami nebo s jinak nahou pletí. Letos se nebojte ani červených lesků na rty.

Zdroj obrázku

Barvy

Barevné linky, řasy, stíny, rtěnky… a taky kombinace barev, color blocking, grafické linky. Na jaře si můžete s barvami vyhrát a kombinovat je podle svého gusta. Hlavní barvou letošního jara je růžová, takže to s ní klidě přežeňte a použijte ji na tváře, rty i oční víčka.

Zdroj obrázku

Jak se vám líbí trendy letošního jara? Budete se držet svého osvědčeného líčení nebo zkusíte experimentovat?

Anna

Mohlo by se vám líbit

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *